در سلوری یک محصول، چند فروشنده داره

اسباب بازی سگ

اسباب بازی سگ هم مثل اسباب بازی برای کودک انسان یک وسیله ضروری است چرا که باعث سرگرم شدن حیوان و یادگیری مهارت‌های جدید او می‌شود، البته به شرطی که اسباب بازی برای سگ خانگی با آگاهی کامل و از مرجع معتبری مثل بازار آنلاین سلوری خریداری شود. حالا برای اینکه بیشتر با انواع مختلف این محصول کاربردی آشنا شوید و بدانید آن‌ها چه ویژگی‌هایی دارند، از شما دعوت می‌کنیم که این مطلب را تا انتها بخوانید.

درباره‌ی اسباب بازی سگ

اسباب بازی سگ توسط صاحب حیوان خانگی به منظور سرگرم کردن حیوان، تخلیه انرژی او، ساده‌تر کردن روند آموزش سگ و تعامل بیشتر حیوان با صاحبش خریداری می‌شود. بنابراین شما با استفاده از انواع اسباب بازی برای سگ که در پت شاپ‌های معتبر فعال در بازار آنلاین سلوری به فروش می‌رسند، می‌توانید سگ‌های شاداب‌تر و سالم‌تری داشته باشید، تا حد زیادی از رفتارهای ناپسند حیوان مثل جویدن لوازم خانگی جلوگیری کنید و علاوه بر سرگرم کردن او، به بهبود مهارت‌های ارتباطی و اجتماعی پت کمک کنید. البته نباید فراموش کنید که اسباب بازی سگ باید کاملاً ایمن باشد و تحت نظارت مستقیم شما استفاده شود؛ چرا که گاهی برخی از اسباب بازی‌ها مثل توپ‌های کوچک خطراتی مثل بلعیدن توسط سگ را دارند که می‌توانند باعث خفگی پت شوند.

انواع اسباب بازی برای سگ‌ها

اسباب بازی سگ در پت شاپ‌های متعدد بازار آنلاین سلوری تنوع زیادی دارد، اما شما برای اینکه بهترین گزینه را برای حیوان خانگیتان تهیه کنید لازم است که به مواردی از قبیل اندازه اسباب بازی، ایمنی و مقاومت آن و جذابیت اسباب بازی برای سگ خانگی و خصوصیاتی مثل سن و نژاد سگ، جثه سگ، میزان فعالیت حیوان و رفتار او توجه کنید تا بتوانید اسباب بازی مناسبی برای سگ خود خریداری کنید.

اسباب بازی برای توله سگ

اسباب بازی‌های توله سگ که برای توسعه فیزیکی، عقلی و شناختی حیوان کاربرد دارند، باید بر اساس نیازها ویژگی‌های سگ خریداری شوند و کاملاً ایمن باشند تا سلامت توله سگ را به خطر نیندازند. از انواع مختلف آن می‌توان به اسباب بازی‌های دندونی، توپ‌های نرم و لاستیکی، اسباب بازی‌های تکانه‌دار، اسباب بازی‌های تعاملی مثل بازی جستجو کردن یا پرتاب کردن و اسباب بازی‌های حل مسئله مثل پازل اشاره کرد. کاهش خارش لثه‌ها، تقویت مهارت‌های حرکتی و عقلی، کاهش خستگی و اضطراب و تعامل بیشتر با صاحب خود جز مزیت‌های این نوع اسباب بازی هستند. اما از آنجا که برخی از این وسایل قطعات کوچک و قابل بلعیدن دارند، بازی با آن‌ها باید با نظارت مداوم صورت بگیرد.

اسباب بازی برای سگ پودل

سگ‌های پودل که نژادی با انرژی زیاد هستند، باید از اسباب بازی‌هایی متناسب با اندازه‌شان و با تحرک بالا مثل توپ بازی توپر و چوب مناسب برای پریدن استفاده کنند. به علاوه این نژاد، از اسباب بازی‌های تعقیب و گریز یا معمایی مثل پازل نیز لذت می‌برند. ضمناً بهتر است اسباب بازی سگ پودل از جنس لاتکس یا سیلیکونی باشد تا در عین نرم بودن، مقاومت بیشتری داشته باشد و برای سلامتی سگ پودل خطری نداشته باشد.

اسباب بازی برای سگ پامرانین

اسباب بازی که برای سگ پامرانین انتخاب می‌شود باید فعالیت‌های فیزیکی و ذهنی او را افزایش دهد. از جمله اسباب بازی‌های مناسب برای سگ نژاد پامرانین باید به توپ‌های بزرگ برای تقویت مهارت‌های گرفتن و پرتاب و تقویت عضلات پا، اسباب بازی‌های تعقیب و گریز، اسباب بازی‌های حرکتی مثل توپ‌ها و حلقه‌های پرشی و اسباب بازی‌های معمایی و ذهنی مثل پازل و یافتن اشیای مخفی شده اشاره کرد.

اسباب بازی برای سگ ژرمن

از آنجا که سگ ژرمن بیشتر برای امور نظامی و نگهبانی مورد استفاده قرار می‌گیرد، اسباب بازی او باید بتواند قدرت فیزیکی و ذهنی سگ را تقویت کند. به همین دلیل توپ فوتبال، توپ پلاستیکی، توپ چراغ‌دار و صدادار و اسباب بازی‌های تعقیب و گریز مثل دیسک فریزبی می‌توانند گزینه‌ خوبی برای سرگرمی سگ نژاد ژرمن باشند.

انواع اسباب بازی سگ

برای اینکه بتوانید اسباب بازی سگ را متناسب با نیازها و شرایط حیوان خریداری کنید، باید با انواع آن‌ها براساس ویژگی‌های متمایزشان آشنا شوید. بنابراین این قسمت را با دقت مطالعه کنید تا با برخی از محبوب‌ترین انواع اسباب بازی برای سگ خانگی آشنا شوید.

اسباب بازی دندونی سگ

از آنجا که سگ‌ها علاقه زیادی به جویدن وسایل مختلف دارند، اسباب بازی دندونی می‌تواند جایگزین مناسبی باشد تا سگ به جای جویدن وسایل، اسباب بازی دندونی را بجود، خارش لثه‌ها را کاهش دهد و عضلات فک و دهان خود را تقویت کند.

اسباب بازی آموزشی سگ

از جمله اسباب بازی‌های آموزشی که برای یادگیری مهارت‌های جدید در سگ‌ها مثل مهارت حل مسئله، افزایش دقت و تمرکز و ... کاربرد دارد، می‌توان به ‌انواع پازل، بازی‌های معمایی و توپ‌های تعقیبی اشاره کرد.

توپ سگ

توپ‌ها که اغلب در جنس‌های لاستیکی و چرمی و در اندازه‌ها، رنگ و مدل‌های مختلف تولید و عرضه می‌شوند، یکی از بهترین انواع اسباب بازی برای تحرک بیشتر سگ و یادگیری مهارت‌های گرفتن، پرتاب کردن، تقویت دقت و غیره هستند.

طناب اسباب بازی سگ

اسباب بازی طنابی که معمولاً از رشته‌های طناب بافته می‌شود، بیشتر برای بازی‌هایی مثل مسابقه طناب کشی برای سگ‌های پر انرژی مثل ژرمن شپرد، هاسکی و دوبرمن کاربرد دارد.

قیمت اسباب بازی سگ

طبیعتاً قیمت اسباب بازی سگ در بازارهای مختلف از جمله بازار پت شاپ آنلاین سلوری متفاوت است. علت این تفاوت قیمت به عواملی مانند اندازه و نوع اسباب بازی، مواد سازنده آن، نوع برند و ایرانی یا خارجی بودن اسباب بازی برای سگ خانگی برمی‌گردد که قیمت این محصول را افزایش یا کاهش می‌دهند.

خرید اسباب بازی سگ از بازار آنلاین سلوری

بازار آنلاین سلوری بخاطر تنوع بالای محصولات و قیمت‌های رقابتی پت شاپ‌ها، می‌تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد که به دنبال انواع اسباب بازی سگ باکیفیت و ارزان قیمت می‌گردید تا بتوانید سگ خود را ساعت‌ها سرگرم کنید و بسیاری از مهارت‌ها را از طریق بازی او یاد دهید. پس معطل چه هستید؟ همین الان سفارش اسباب بازی برای سگ را در سایت سلوری ثبت کنید تا آن را در اسرع وقت درب منزل تحویل بگیرید.

سوالات متداول
چگونه اسباب بازی‌های مناسب برای سگ خود انتخاب کنیم؟
یک سگ باید چند اسباب بازی باید داشته باشد؟
محصول موجود
59,950 تومان
+
محصول موجود
100,000 تومان
+
اتمام موجودی
48,000 تومان
اتمام موجودی
33,823 تومان
اتمام موجودی
155,000 تومان
اتمام موجودی
81,000 تومان