در سلوری یک محصول، چند فروشنده داره

قطره چشم سگ


قطره ضدعفونی کننده و پاک کننده چشم  سگ

چشم یکی از نقاط حساس بدن سگ است و خطرات زیادی ممکن است آن را تهدید کند. پس به مراقبت احتیاج دارد. قطره چشم سگ یکی از لوازم مورد نیاز برای حیوان شماست که برای پاک کردن آلودگی و لک‌های دور چشم سگ، همچنین پاک کردن انواع ترشحات و از بین بردن عفونت‌های چشمی مورد استفاده قرار می‌گیرد. بعضی از سگ‌ها ممکن است قطره چشم را به راحتی قبول نکنند و ریختن قطره در چشم، آن‌ها را دچار استرس کند. پس بهتر است درمورد این محصول بیشتر بدانید. در ادامه درمورد کاربرد قطره چشم سگ بیشتر می‌گوییم.

درباره ی قطره ی چشم سگ

برای استفاده از قطره چشم سگ بهتر است تا موهای اطراف چشم پت خود را حتما کوتاه کنید. بلند بودن موهای اطراف چشم یکی از عواملی است که باعث افزایش ترشح چشم سگ می‌شود. از دلایل دیگر ترشح چشم می‌توان به عواملی چون گرد و خاک محیط، آلرژی و همچنین آسیب قرنیه چشم اشاره کرد. همچنین باید قبل از استفاده از قطره چشم، دستان خود را حتما بشویید تا آلودگی دستان شما بینایی پت را به خطر نیندازد. صابون‌های ضدباکتری، بهترین محصول برای شستن دست‌ها قبل از ریختن قطره است.

استفاده از قطره چشم مخصوص سگ می‌تواند برای ضدعفونی کردن چشم او و پاک کنندگی استفاده شود. همچنین از تشکیل لکه‌های چشمی جلوگیری نماید. استفاده مداوم از این محصول می‌تواند رسوبات اطراف چشم را برطرف کند و از تغییر رنگ اطراف چشم حیوان جلوگیری کند، اما باید درنظر داشته باشید که استفاده مکرر ممکن است باعث ایجاد قی چشم در سگ شود. پس بهتر است با توجه به نژاد سگ و همچنین سن او با دامپزشک خود در این رابطه مشورت کنید. همچنین درنظر داشته باشید که قبل از ریختن قطره حتما چشم سگ را به خوبی تمیز کنید. بعد از ریختن قطره چشم نیز چند ثانیه‌ای فرصت دهید تا قطره‌ها به خوبی در چشم پخش شوند. فاصله مناسب بین نوک قطره چکان تا چشم سگ نیز بهتر است حدود 4 سانتی‌متر باشد.

 انواع قطره های چشمی برای سگ

قطره چشم سگ در انواع قطره پاک کننده چشم، ضدعفونی کننده و نظافت دور چشم وجود دارد و شما با توجه به مشکل چشم حیوان خود می‌توانید اقدام به تهیه آن کنید. برای این کار بهتر است با دامپزشک خود مشورت نمایید.

 قیمت قطره چشم سگ

قیمت قطره چشم سگ با توجه به کاربردی که دارد متفاوت است. همچنین عواملی چون برند، داخلی یا خارجی بودن و حجم قطره بر میزان قیمت آن تاثیرگذار است.

 خرید قطره چشم سگ

خرید قطره چشم مناسب برای سگ از اهمیت زیادی برخوردار است. اینکه بخواهید قطره چشمی مناسب پت خود و با توجه به شرایط او تهیه کنید، نیاز به بررسی دارد. این بررسی در یک بازار آنلاین بسیار راحت‌تر بوده، به این خاطر که شما می‌توانید مشخصات هر محصول را ببینید و با مقایسه آن‌ها با هم بهترین خرید را انجام دهید و چه فضایی بهتر از بازار پت شاپ آنلاین سلوری که بزرگترین و کاملترین بازار آنلاین محصولات حیوانات خانگی است و هر آنچه که برای پت خانگی خود نیاز دارید را می‌توانید به صورت آنلاین تهیه کنید. 

سوالات متداول
تا چه مدت باید از قطره چشم برای سگم استفاده کنم؟
چطور قطره را در چشم سگ بریزیم؟
محصول موجود
320,000 تومان
+
تاریخ انقضا: