در سلوری یک محصول، چند فروشنده داره

ضد کک سگ و گربه

حیوانات خانگی مثل سگ و گربه ممکن است که به کک مبتلا شوند. درصورت تشخیص کک، برای رفع آن باید از ضد کک سگ و گربه استفاده کنید. در پت شاپ‌های بازار آنلاین سلوری انواع مختلفی از محصولات رفع کک و کنه حیوانات خانگی با بهترین کیفیت و قیمت‌های مناسب موجود است که می‌توانید به راحتی چند کلیک آن‌ها در منزل خود تحویل بگیرید. در ادامه به انواع ضد کک می‌پردازیم.

انواع ضد کک سگ و گربه

دیدن کک‌هایی که روی بدن حیوان خانگی شما می‌پرند، غیرمعمول نیست، اما آنها بسیار کوچک و همچنین سریع هستند! اگر سگ یا گربه شما علائمی مثل بی‌قراری، خاراندن و لیسیدن بیش از حد معمول داشت، احتمال داشتن کک در او زیاد است. اگر به این موضوع شک دارید می‌توانید یک دستمال را روی بدن او بکشید و کمی آب به آن اضافه کنید. اگر کثیفی کک باشد، به رنگ قهوه‌ای مایل به قرمز درخواهد آمد، زیرا حاوی خونی است که کک خورده و سپس دفع کرده است. ولی درنهایت بهتر است درصورت دیدن علائمی که گفته شد، به دامپزشک خود مراجعه کنید.

درمان‌های مختلفی برای کک حیوانات خانگی در بازار موجود است. این محصولات به صورت قرص، پودر و اسپری و شامپو عرضه می‌شوند. انواع اسپری ضد کک گربه و سگ و محصولاتی که برای درمان کک نیاز است در  بازار آنلاین سلوری موجود است و می‌توانید با بهترین قیمت آن‌ها را سفارش دهید.

اسپری ضد کک سگ و گربه

اسپری ضد کک گربه و سگ در برندهای مختلفی در بازار موجود است. استفاده از این اسپری‌ها به این صورت است که باید از فاصله 10 تا 15 سانتیمتری بدن حیوان، بر روی پوست بدن او، پشت گردن و اطراف ستون فقرات اسپری شود. از اسپری کردن در گوش، چشم و دهان حیوان خودداری کنید. پس از اسپری کردن، 3 تا 4 ساعت نباید حیوان خود را نوازش کنید. همچنین پس از هر بار استحمام بهتر است تا دوباره او را اسپری کنید. در صورت لزوم عمل اسپری کردن حیوان را هر هفته تکرار نمایید.

قرص ضد کک و کنه گربه و سگ

داروهای ضد کک و ضد کنه گربه و سگ که به صورت خوراکی موجود است، امکان دارد در صورت مصرف، سبب ناراحتی و درد معده پت شما شود. پس بهتر است تا همراه با غذا مصرف شده و حتما قبل از آن با دامپزشک مربوطه مشورت شود تا با توجه به شرایط پت شما بهترین درمان کک و ضد کنه سگ و گربه تهیه شود.

قیمت ضد کک سگ و گربه

با توجه به تنوع بالای محصولات ضد کک و ضد کنه سگ و گربه در بازار، قیمت‌های متفاوتی برای این محصولات موجود است. عواملی مانند نوع محصول، برند، حجم و بسته‌بندی و محل فروش محصولات بر افزایش یا کاهش قیمت انواع ضد کک و کنه اثرگذار هستند. شما می‌توانید بهترین برندها و مناسب‌ترین قیمت‌ها را از بازار پت شاپ آنلاین سلوری مشاهده کرده و خریداری کنید.

خرید ضد کک سگ و گربه از بازار آنلاین سلوری

ضد کک و کنه و اسپری ضد کک سگ و گربه در بازار آنلاین سلوری در دسترس است و شما تنها کافی‌ست تا با اطلاعات اولیه خود یک حساب کاربری ایجاد کنید و پس از مقایسه محصولات باهم، خریدی مطمئن داشته باشید و سفارش خود را را در هر کجای ایران که هستید در سریع‌ترین زمان دریافت کنید.

سوالات متداول
داروی ضد کک چقدر باید روی بدن حیوان بماند؟
چند بار می‌توانیم از محصولات درمان کک استفاده کنیم؟
هیچ محصولی در این بخش وجود ندارد