در سلوری یک محصول، چند فروشنده داره

فنس و پارک سگ

یکی از وسایل مورد احتیاج برای سگ که می‌تواند محوطه‌ای برای بازی او هم باشد، فنس است. شاید خیلی از افرادی که پت خانگی دارند، به این فکر کنند که خرید فنس، حیوان را محدود کند، اما باید بدانید که فنس سگ یکی از وسایلی بوده که برای تربیت و آموزش او بسیار کاربردی است. در ادامه درمورد انواع پارک سگ و اهمیت آن بیشتر می‌گوییم.

انواع فنس سگ

فنس یا همان محوطه مخصوص سگ، یک حصار فلزی یا حتی پلاستیکی است که اغلب بدون سقف بوده و فضای فعالیت حیوان را محدود می‌کند و برای بازی و راه رفتن سگ است و می‌توانید ساعت‌ها پت خانگی خود را داخل آن نگهداری کنید. بیشتر این پارک‌ها قابلیت جدا شدن داشته و به‌راحتی می‌توانید فضای آن را کم یا زیاد کنید. همچنین قابلیت جمع شدن دارند و می‌توانید پارگ سگ خود را هنگام مسافرت نیز با خود ببرید. انواع فنس سگ در هم دارند و  سگ می‌تواند به آسانی به داخل آن برود.

انواع پارک سگ شامل مدل‌های فلزی، پلاستیکی، چوبی و پارچه‌ای هستند. پیشنهاد ما خرید مدل‌های فلزی است، به این خاطر که قابل شستشو بوده و همچنین دوام بیشتری نسبت به بقیه مدل‌ها دارند. البته برای آنهایی که زیاد از خانه به مکان‌های دیگر در رفت و آمد هستند، مدل‌های پارچه‌ای مناسب‌تر است، به این خاطر که سبک‌تر بوده و جای کمتری در فضای خودرو اشغال می‌کنند. این نکته را نیز درنظر داشته باشید که اگر می‌خواهید فنس سگ خود را خارج از خانه قرار دهید، حتما مدلی را تهیه  کنید که در برابر رطوبت مقاوم باشد.

قیمت فنس سگ

انواع فنس سگ به دلیل جنس آن و کاربردهایی که دارد متفاوت است. همانطور که قبلتر گفته شد، بیشتر آن‌ها در دارند، اما قیمت فنس سگ در مدل‌های بدون در کمتر است. همچنین قیمت پارک سگ در انواع جنس‌ها مثل فلزی یا پارچه‌ای متغیر بوده، پس شما با توجه به نیاز سگ خود باید فنسی مناسب تهیه کنید. مثلا اگر زیاد با پت خود به گردش یا سفر می‌روید، جنس‌های سبک‌تر برای پت شما مناسب‌تر است یا اگر پت خود را در حیاط خانه نگهداری می‌کنید، تهیه پارک سگ فلزی به علت مقاوم‌تر بودن به صرفه‌تر است. همچنین لازم است برای سگ‌های سایز متوسط و بزرگ، فنس‌های بلندتری تهیه کنید که قاعدتا قیمت بیشتری دارند.

خرید فنس سگ از بازار آنلاین سلوری

برای خرید یک فنس سگ مناسب بهتر است تا مدل‌های مختلف را ببینید و با توجه به نیاز سگ خود و شرایطی که دارد خرید آسان‌تر و بهتری داشته باشید. مطمئنا یک بازار آنلاین بهترین گزینه برای بررسی و خرید پارک سگ است، به این خاطر که در کمترین زمان می‌توانید تمام مدل‌ها را ببینید و با مقایسه آنها با هم بهترین خرید را داشته باشید. بازار پت شاپ آنلاین سلوری این کار را برای شما آسان کرده و شما می‌توانید از طریق سلوری که بزرگترین و کاملترین پت شاپ آنلاین تخصصی حیوانات خانگی است، تمام خریدهای موردنیاز پت خود را از وسایل بهداشتی و خوراکی گرفته تا وسایل آموزشی و هرآنچه که موردنیاز است تهیه کنید.

سوالات متداول
بهترین مکان برای قرار دادن فنس سگ کجاست؟
توله سگ تا چه مدت می‌تواند در فنس بماند؟
چطور سگ را به ماندن در فنس عادت دهیم؟
محصول موجود
742,933 تومان
+
اتمام موجودی
669,000 تومان
اتمام موجودی
1,137,143 تومان