در سلوری یک محصول، چند فروشنده داره

لوازم بهداشتی سگ

یکی از موارد مهمی که باید به عنوان صاحب سگ به آن اهمیت دهید، رسیدگی به نظافت و بهداشت سگ است و اصلی‌ترین دلیل آن جلوگیری از گسترش بیماری است. سگ‌ها می‌توانند حامل انواع باکتری‌ها، ویروس‌ها و انگل‌ها باشند که گاهی قابل سرایت به سایر حیوانات و حتی انسان‌ها هستند. تهیه لوازم بهداشتی سگ از مراجع معتبری که جنس اصل و باکیفیت را به دست شما برسانند در این میان اهمیت زیادی دارد. ما در سلوری همین کار را برای شما انجام می‌دهیم. برای اینکه درمورد انواع  لوازم آرایشی بهداشتی سگ بیشتر بدانید، این مطلب را تا انتها بخوانید.

درباره ی لوازم های بهداشتی سگ

برای بهداشت سگ‌ محصولات زیادی در بازار موجود است. برخی از این محصولات،  مخصوص بهداشت فردی سگ‌ها تولید می‌شوند و برخی دیگر برای نظافت و ضدعفونی کردن محیطی که سگ‌ها در آنجا قرار دارند. فراموش نکنید که هر دو گروه محصولات برای دور ماندن هم سگ و هم صاحبانش از آلودگی‌ها و بیماری‌ها ضروری هستند. شما با توجه به مواردی چون نژاد حیوان، نوع مو و سن او باید لوازم آرایشی بهداشتی سگ را تهیه کنید.

انواع لوازم بهداشتی سگ

 لوازم آرایشی بهداشتی سگ شامل وسایلی چون شانه، ناخن‌گیر، پرزگیر مو، شامپوی مخصوص، خمیردندان و مسواک و... می‌شود که در ادامه هر کدام از لوازم بهداشتی برای سگ را به طور مختصر معرفی می‌کنیم.

شانه سگ

شانه زدن موهای سگ به طور مرتب، غیر از آراسته نگه داشتن ظاهر او، سبب جلوگیری از گره مو شده، به کاهش ریزش موها کمک کرده و موها را براق و سالم نگه می‌دارد.

ناخن گیر سگ

ناخن گیر از لوازم آرایشی سگ به حساب می‌آید و در مدل‌های مختلفی در بازار موجود است و شما با توجه به نژاد سگ خود و ضخامت ناخن او، باید مدل مناسب را تهیه کنید.

شامپو سگ

شامپوی مخصوص انسان می‌تواند برای سگ شما مضر باشد و باعث تحریک پوست حیوان شود. پس حتما باید شامپوی مخصوص متناسب با نژاد سگ خود تهیه کرده تا از سلامت او اطمینان حاصل کنید.

مسواک و خمیر دندان سگ

یکی از  وسایل بهداشتی سگ، مسواک و خمیردندان است. مسواک زدن به طور منظم برای سلامت دهان و دندان سگ مهم است. حتما باید مسواک و خمیردندان مخصوص حیوان را تهیه کنید، زیرا فلوراید موجود در خمیردندان انسان‌ها برای سگ‌ها مضر است. بهتر است حداقل هفته‌ای یکبار عمل مسواک زدن را انجام دهید.

دستمال مرطوب سگ

دستمال مرطوب مخصوص سگ از لوازم نظافت سگ به حساب می‌آید و برای زمانی استفاده می‌شود که آب دهان سگ روی صورتش می‌ریزد.

پرزگیر موی سگ

زمانی که موی سگ می‌ریزد، ممکن است به راحتی با جاروبرقی هم جمع نشود و برای اینکه بتوانید موهای سگ را از روی مبل، لباس، فرش و یا هر جایی به راحتی جمع کنید، خرید یک پرزگیر مخصوص این مشکل را به‌راحتی حل خواهد کرد.

 ضد کک سگ

ضدکک سگ از  لوازم بهداشتی برای سگ محسوب می‌شود که درصورت نیاز و مشورت با دامپزشک مخصوص باید تهیه شود. این محصولات به صورت قرص، پودر و اسپری و شامپو در دسترس هستند.

قطره چشم سگ

قطره چشم مخصوص سگ برای مواردی مثل درمان خشکی چشم، عفونت و بهبود زخم استفاده می‌شود. درصورت نیاز و طبق تجویز دامپزشک می‌توانید قطره را برای حیوان خود تهیه کنید.

پد بهداشتی سگ

پد بهداشتی سگ در سایزهای مختلف وجود دارد و شما با توجه به نژاد سگ خود و همچنین سن او باید پدی مناسب تهیه کنید. این پدها تنها برای آموزش ادرار به توله سگ‌ها نیست، بلکه برای سگ‌های پیرتر که کنترل ادرار ندارند و  آسایش و آرامش بیشتر آنها نیز طراحی شده است.

 لوازم آموزش ادرار سگ

برای آموزش ادرار سگ، پدهایی طراحی شده که حیوان بر روی آنها دفع ادرار خود را انجام می‌دهد و به مرور یاد می‌گیرد که کار خود را در همان جا انجام دهد. این پدهای مخصوص در سایزهای متفاوت و برای سنین مختلف طراحی شده است.

قیمت لوازم بهداشتی سگ

قیمت لوازم بهداشتی سگ با توجه به تنوعی که دارد، متفاوت است. عواملی چون برند محصول، داخلی یا خارجی بودن آن، حجم و مقداری که دارد بر روی قیمت آن تاثیرگذار است. 

خرید لوازم بهداشتی سگ از بازار آنلاین سلوری

خرید لوازم بهداشتی برای سگ به علت تنوعی که گفته شد، کار آسانی نیست. اینکه بخواهید این همه محصول را از یک پت شاپ تهیه کنید نیز خیلی سخت خواهد بود، مگر آنکه به صورت آنلاین و یکجا خرید کنید. بازار پت شاپ آنلاین سلوری این کار را برای شما راحت کرده. شما می‌توانید تمام خریدهای پت خود را با ضمانت کیفیت و قیمت مناسب از تنها بازار پت شاپ آنلاین محصولات حیوانات خانگی تهیه کنید. هر آنچه که برای پت خانگی خود نیاز دارید در سریع‌ترین زمان ممکن به دست شما خواهد رسید. 

سوالات متداول
ضروری‌ترین کارهای حفظ بهداشت سگ کدامند؟
نظافت اولیه سگ شامل استفاده از چه محصولاتی است؟
محصول موجود
242,000 تومان
+
محصول موجود
242,000 تومان
+
محصول موجود
79,000 تومان
+
محصول موجود
254,000 تومان
+
محصول موجود
49,050 تومان
+
محصول موجود
4,781,830 تومان
+
محصول موجود
111,000 تومان
+
محصول موجود
327,000 تومان
+
محصول موجود
130,800 تومان
+
رنگآبی
محصول موجود
273,900 تومان
+
محصول موجود
329,000 تومان
+
محصول موجود
329,000 تومان
+
محصول موجود
329,000 تومان
+
محصول موجود
92,000 تومان
+
محصول موجود
110,000 تومان
+
محصول موجود
199,000 تومان
+
خمیر دندان آنزیمی سگ و گربه پرسا وزن 100 گرم
تخفیف تا 10%
محصول موجود
58,000 تومان 52,000 تومان
+
نمایش 20 محصول دیگر