در سلوری یک محصول، چند فروشنده داره

دهان شویه گربه و سگ


محلول دهانشویه سگ و گربه برای کاهش تشکیل جرم دندانی و بوی نامطلوب دهان حیوان مورد استفاده قرار می‌گیرد. استفاده از دهانشویه گربه و سگ باعث از بین رفتن باکتری‌های بد در دهان شده و از تشکیل پلاک جلوگیری می‌کند، همچنین برای بهبود و درمان زخم‌ها و التهابات دهانی و لثه حیوان مورد استفاده قرار می‌گیرد. در ادامه درمورد این محصول بیشتر می‌گوییم.

درباره ی محلول دهان شویه سگ و گربه

دهان شویه مخصوص سگ و گربه محصولی کاملا خوراکی است که حتی بعد از استفاده نیازی به شستن دهان او نیست و از سن 6 ماهگی برای حیوان خانگی قابل استفاده است. توجه داشته باشید که تنها کافی‌ست تا 10 میلی لیتر از محلول را در یک لیتر آب آشامیدنی مخلوط کنید و سپس از آن استفاده کنید. بهتر است هر 24 ساعت این محلول تعویض شود تا دهان شویه برای سگ و گربه تازه باشد.

قیمت دهان شویه سگ و گربه

قیمت دهانشویه سگ و گربه به عوامل مختلفی مثل ترکیبات محصول، حجم آن و برند محصول بستگی دارد و شما با توجه به نیاز حیوان خانگی خود باید اقدام به تهیه آن نمایید.

خرید دهانشویه سگ و گربه از بازار آنلاین سلوری

برای خرید دهانشویه سگ یا گربه خود بهتر است به جای رفتن به پت شاپ به صورت حضوری، اینکار را آنلاین انجام دهید تا بتوانید انواع محلول دهانشویه گربه و سگ را که در بازار موجود است، با هم مقایسه کنید و با توجه به نیاز پت خود خریدی مطمئن و آسان انجام دهید. بازار پت شاپ آنلاین سلوری این امکان را برای شما فراهم کرده تا علاوه بر خرید محلول دهان شویه برای سگ و گربه خود بتوانید دیگر نیازهای حیوان خانگی خود را نیز تامین کنید؛ به این خاطر که سلوری بزرگترین و کاملترین پت شاپ آنلاین حیوانات خانگی بوده و در هر زمان، هر خریدی که برای پت خود نیاز دارید را می‌توانید به راحتی انجام دهید.  

هیچ محصولی در این بخش وجود ندارد