در سلوری یک محصول، چند فروشنده داره

احتمالاً شما هم موافق این موضوع هستید که قلاده سگ می‌تواند توانایی شما برای حفظ امنیت و کنترل حیوان را افزایش دهد. پس قطعاً وسیله‌ای با چنین اهمیتی باید از فروشگاه‌های محصولات حیوانات خانگی مطمئن مثل بازار پت شاپ آنلاین سلوری خریداری شود تا نگرانی‌ها درباره کیفیت آن به حداقل برسد.

درباره‌ی قلاده‌ ی سگ

قلاده که وسیله‌ای برای نگهداری و کنترل سگ در هنگام قدم زدن و آموزش حیوان است، معمولاً از جنس چرم، نایلون یا پارچه ساخته می‌شود. هنگام انتخاب این محصول باید سن، جثه، میزان تراکم موها، نژاد و خلقیات سگ را در نظر بگیرید تا بهترین قلاده را برای پت خود انتخاب کنید. استفاده از قلاده به شما کمک می‌کند که پت خود را آموزش دهید و کنترل بهتری روی حرکات و رفتار او به خصوص در محیط‌های عمومی داشته باشید. همچنین موجب حفظ ایمنی حیوان در برابر خطرات مختلف، مثل تصادف یا گم شدن او می‌شود. توجه داشته باشید که انتخاب قلاده نامناسب برای سگ‌ها باعث ایجاد صدمات جسمی مثل آسیب به گردن و ستون فقرات حیوان می‌شود. به علاوه می‌تواند حرکت پت را محدود کند و به او حس ناخوشایندی منتقل کند. همچنین اگر از قلاده به عنوان وسیله تنبیهی استفاده شود، سگ دچار استرس و اضطراب می‌شود.

انواع قلاده سگ

از آنجا که هر قلاده ویژگی‌های خاص خودش را دارد، پس شما باید با انواع آن آشنا شوید تا دستتان در انتخاب بازتر باشد. پس با ما همراه باشید تا قدم به قدم با انواع قلاده ی سگ آشنا شوید.

قلاده گردنی سگ

این نوع قلاده ی سگ معمولاً دارای پلاک اسم و مشخصات است و بیشتر برای آموزش اولیه و استفاده روزمره کاربرد دارد. از جمله مزایای قلاده گردنی سگ می‌توان به قابلیت تنظیم اندازه و کنترل راحت‌تر حیوان و از جمله معایب آن می‌توان به امکان صدمه زدن آن به گردن سگ و محدودیت حرکتی او اشاره کرد.

قلاده کمری سگ

از جمله ویژگی‌های مثبت قلاده کمری سگ که دور کمر حیوان قرار می‌گیرد و بیشتر برای سگ‌های بزرگ و پرقدرت مناسب است، باید به توزیع بهتر فشار روی بدن سگ و کنترل بهتر پت اشاره کرد. البته نباید معایب این قلاده مثل امکان آسیب به کمر و ستون فقرات را هم نادیده گرفت.

قلاده کتفی سگ

قلاده کتفی سگ که شبیه جلیقه است و دور کتف حیوان بسته می‌شود، دارای قلاب‌هایی است که یا پشت شانه یا جلوی سینه سگ قرار می‌گیرند و معمولاً برای نژادها و جثه‌های مختلف این حیوان استفاده می‌شود.

قلاده سگ زنگوله دار

از قلاده زنگوله‌دار که یک یا چند زنگوله دارد، به عنوان یک عامل محرک برای آموزش رفتارهای خاص به سگ مثل تلاش برای پیدا کردن شی خاص استفاده می‌شود. البته این قلاده برای همه سگ‌ها مناسب نیست، چون بعضی از این حیوانات نسبت به صدای زنگوله حساس بوده و واکنش‌های نامطلوبی از خود نشان می‌دهند.

قلاده سگ زنجیری (زنجیر قلاده سگ)

معمولاً قلاده زنجیری که بیشتر هم برای سگ‌های قوی و عظیم الجثه کاربرد دارد، جنس فلزی دارد و دارای یک زنجیر بلند است که به دو سر قلاده حیوان بسته می‌شود تا بتوان از آن به عنوان یک راهکار موقت و در شرایط خاص مثل مواقعی که حیوان به سگ‌ها یا افراد ناشناس حمله می‌کند استفاده کرد و او را کنترل کرد.

انواع قلاده سگ بر اساس نژاد سگ

باید بدانید که برای نژادهای مختلف سگ به دلیل تفاوت‌های فیزیولوژیکی و رفتاری که دارند، می‌توان از قلاده‌های مختلف استفاده کرد تا فرآیند آموزش و کنترل پت بهتر پیش برود. بنابراین در این قسمت به بررسی انواع قلاده بر اساس نژاد سگ که در بازار آنلاین سلوری هم به فروش می‌رسند می‌پردازیم.

قلاده سگ پا کوتاه

برای سگ‌های نژاد پا کوتاه می‌توان هم از قلاده هالتی و هم از قلاده کمری استفاده کرد. قلاده هالتی نوعی قلاده کنترلی است که برای سگ‌های پا کوتاه طراحی شده و به شکل یک مخروط محافظت کننده سر سگ روی آن قرار می‌گیرد و حرکات سر حیوان را کنترل می‌کند. البته چون این قلاده تا حدودی حیوان را محدود می‌کند، بعضی سگ‌ها تمایل ندارند که به طور مداوم از آن استفاده کنند. اما قلاده دیگر مناسب این نژاد، قلاده کمری است که به دلیل جثه کوچک سگ می‌تواند انتخاب مناسبی برای این حیوان خانگی باشد.

قلاده سگ سرابی

بزرگ و عظیم الجثه بودن سگ سرابی باعث شده که برای آن از قلاده‌های قوی و محکمی مثل قلاده زنجیری استفاده شود که به گردن سگ وصل می‌شوند و حرکات حیوان را کنترل می‌کنند. توجه داشته باشید که بهتر است از قلاده‌هایی از جنس نایلون یا پارچه برای این نژاد سگ استفاده نکنید؛ چرا که ممکن است پاره یا ساییده شوند و در نتیجه ایمنی حیوان را به خطر بیاندازند. برخی از مزایای این نوع قلاده شامل کنترل بهتر حرکات و تامین بهتر ایمنی حیوان، موثر در تربیت و آموزش سگ، قابلیت تنظیم اندازه قلاده بر اساس گردن سگ هستند. اما باید مراقب باشید که این قلاده باعث بریدگی گردن سگ یا ایجاد مشکلات تنفسی در این پت نشود.

قلاده سگ ژرمن

اغلب قلاده مناسب سگ نژاد ژرمن، روکش‌دار یا فلزی ساخته می‌شود تا محکم باشد و بتواند حرکات این سگ که قدرت و حجم بالایی دارد را کنترل کند. این نوع قلاده با عرض حدود 3.5 تا 5 سانتی متر به گردن سگ بسته می‌شود و دوام و کیفیت مطلوبی دارد. اما فراموش نکنید که استفاده از این قلاده هم نیاز به آموزش دارد تا حیوان به گردن خود آسیب نرساند.

قلاده سگ هاسکی

معمولاً برای ساخت قلاده مخصوص سگ هاسکی از روکش چرمی یا پارچه‌ای استفاده می‌شود که با عرض حدود 1 تا 1.5 اینچ دور گردن حیوان قرار می‌گیرد. لازم است بدانید که استفاده از این قلاده که طراحی سبک، زیبا و جذابی دارد، برای حیوان بسیار آسان است و به همین دلیل شما می‌توانید در فعالیت‌هایی مثل دویدن، پیاده‌روی و حتی بازی با سگ نیز از این قلاده استفاده کنید.

قلاده سگ شیتزو

قلاده مخصوص سگ شیتزو که یکی از نژادهای کوچک سگ به حساب می‌آید، اغلب با روکش چرمی یا پارچه‌ای ساخته می‌شود. این قلاده که با عرض 1.5 تا 2.5 سانتی متر دور گردن حیوان بسته می‌شود، محدودیتی برای سگ ایجاد نمی‌کند و در برابر خراشیدگی و سایر آسیب‌ها نیز مقاوم است. اما فراموش نکنید که استفاده از این قلاده هم نیاز به آموزش حیوان دارد تا به خودش آسیب نزند.

قلاده سگ پامرانین

از آنجایی که پامرانین‌ها یک نژاد کوچک هستند، قلاده‌های مخصوص آن‌ها معمولاً کوچک‌تر و سبک‌تر از انواع دیگر قلاده‌ها و از مواد مختلفی از جمله چرم، نایلون یا پارچه ساخته می‌شوند. برخی از قلاده‌های پامرانین نیز ممکن است برای اطمینان از تناسب راحت برای سگ، قابل تنظیم باشند. به طور کلی، قلاده پامرانین یک وسیله مهم برای هر صاحب سگ است، زیرا به حفظ امنیت حیوان در بیرون کمک می کند.

قیمت قلاده سگ

با توجه به گستردگی انواع قلاده براساس نوع و جنس قلاده و نژاد سگ، عوامل متعددی بر قیمت آن تاثیرگذار هستند.عواملی مثل اندازه و طراحی قلاده، برند، جنس، داشتن ویژگی‌های خاص مثل ضد آب بودن و کشور مبدا تولید کننده می‌توانند قیمت قلاده سگ را تغییر دهند. چیزی که مهم است این است که شما مرجعی برای مقایسه قیمت‌ها و خرید مطمئن و ایمن داشته باشید و آن مرجع، بازار پت شاپ آنلاین سلوری است.

خرید قلاده سگ از بازار آنلاین سلوری

خرید قلاده سگ از بازار آنلاین سلوری بهترین انتخاب برای شماست به این علت که می‌توانید تنوع بی‌نظیری از بهترین محصولات را مشاهده کنید، قیمت‌‌هایی که پت شاپ‌های مختلف ارائه می‌دهند را مقایسه نمائید، در صورت داشتن هر گونه ابهام از فروشنده مشاوره بگیرید و با خیال راحت از درگاه‌های پرداخت امن سلوری، خرید خود را نهایی کنید. 

سوالات متداول
فایده استفاده از قلاده سگ چیست؟
می‌توانیم برای سگ‌ها همیشه قلاده بیندازیم؟
چگونه بهترین قلاده سگ را برای سگم انتخاب کنم؟
محصول موجود
545,828 تومان
+
محصول موجود
500,000 تومان
+
محصول موجود
454,857 تومان
+
محصول موجود
417,535 تومان
+
محصول موجود
194,000 تومان
+
محصول موجود
303,238 تومان
+
محصول موجود
327,730 تومان
+
محصول موجود
363,886 تومان
+
محصول موجود
161,000 تومان
+
محصول موجود
136,000 تومان
+
رنگمشکی
محصول موجود
237,600 تومان
+
محصول موجود
220,000 تومان
+
محصول موجود
132,000 تومان
+
محصول موجود
132,000 تومان
+
محصول موجود
152,000 تومان
+
رنگقرمز
محصول موجود
152,000 تومان
+
رنگزرد
محصول موجود
152,000 تومان
+
رنگنوک مدادی
اتمام موجودی
139,956 تومان
اتمام موجودی
279,912 تومان
برندسایر - متفرقه رنگسبز ارتشی
اتمام موجودی
223,930 تومان
نمایش 3 محصول دیگر