در سلوری یک محصول، چند فروشنده داره

لوازم بهداشتی گربه


حیوانات هم مثل انسان‌ها برای رشد بهتر به بهداشت درست نیاز دارند. پس باید در کنار آب و غذای تمیز و مقوی، به بهداشت آنها نیز اهمیت دهید. به این خاطر که تهیه وسایل بهداشتی گربه و اهمیت به بهداشت او می‌تواند به شادابی و همچنین سلامت بیشتر پت شما منجر شود. بازار آنلاین سلوری طیف گسترده‌ای از انوع لوازم بهداشتی گربه را از برندهای مورد اعتماد به شما ارائه‌ می‌دهد. در ادامه به بررسی بیشتر این محصولات می‌پردازیم.

درباره ی لوازم بهداشتی گربه

قبل از آنکه درمورد لوازم بهداشتی گربه صحبت کنیم باید گفت که گربه‌ها خود به نظافت شخصی‌شان اهمیت می‌دهند! آن‌ها در طول روز با زبان خود آلودگی و سلول‌های مرده پوست بدن خود را با لیسیدن از بین‌ می‌برند. نظافت همچنین به از بین بردن کنه و کک که ممکن است در بدن گربه شما وجود داشته باشد کمک می‌کند. خیلی مهم است که گربه را از همان کودکی به نظافت عادت دهیم تا با بزرگ شدن او نظافت هم جزئی از عادت زندگی او شود.

انواع لوازم بهداشتی گربه

لوازم آرایشی و بهداشتی گربه تنوع و گستردگی زیادی دارد و تهیه هر کدام از آن‌ها برای سلامت گربه ضروری است. شاید فکر کنید که خرید هر کدام از این وسایل سخت و پرهزینه و همچنین وقت گیر باشد، اما نیازی به نگرانی نیست. شما می‌توانید از بازار آنلاین سلوری تمام وسایل بهداشتی گربه را به‌صورت یکجا و با قیمت مناسب تهیه کنید. در ادامه به بررسی انواع محصولاتی که برای تامین بهداشت گربه ضروری است می‌پردازیم.

شانه گربه

شانه از لوازم آرایشی گربه است و شانه کردن موی گربه، مخصوصا اگر از نژادی باشد که موی بلند و کرکی داشته باشد، ضروری است. خرید یک برس مناسب گربه و عادت دادن به شانه کردن موی او از همان کودکی حائز اهمیت است. شانه زدن همچنین باعث از بین بردن موهای مرده و گره‌های موجود در مو می‌شود.

شامپو گربه

به طور کل حمام کردن گربه به علت علاقه نداشتن او به آب ممکن است برای پت شما استرس زا باشد. اما اگر نیازی به حمام کردن بود، نگران نباشید، شامپوی مخصوص گربه را به آرامی روی پوست او ماساژ دهید و سپس او را بشویید.  

مسواک و خمیر دندان گربه

برای بهداشت دهان و دندان گربه، غذای خشک باعث ایجاد پلاک کمتری روی دندان می‌شود و برای پت شما بهتر است. ولی به صورت کلی برای بهداشت بیشتر دهان و دندان باید از مسواک و خمیردندان مخصوص گربه استفاده کنید که بهتر است از سنین پایین حیوان را عادت داد.

 خاک و بیلچه گربه

خاک مناسب گربه باید از نظر جنس، کیفیت و بافت خاکی مناسب باشد تا به راحتی قابل تمیز کردن بوده و همچنین بستری مناسب و راحت برای گربه شما باشد.

ناخن گیر گربه  

ناخن‌های گربه بسیار تیز است و اگر نگران تیزی و بلندی بیش از حد آن هستید، می‌توانید از ناخن گیرهای مخصوص پت استفاده کنید. البته باید مراقب باشید و بادقت این کار را انجام دهید تا به رگ‌های خونی او آسیب وارد نشود.

زیر انداز و پد بهداشتی گربه

تهیه زیرانداز بهداشتی گربه برای جذب ادرار و مدفوع گربه و همچنین بهداشت او مهم است و باعث می‌شود تا پت شما یاد بگیرد تا در هر محیطی دفع اردار و مدفوع را انجام ندهد.

دستمال مرطوب گربه

دستمال مرطوب گربه برای تمیز کردن او در سفر و یا زمانی که وارد خانه می‌شود و یا حتی در زمان‌هایی که حمام نمی‌شود بسیار به کار می‌آید.

قطره چشم گربه

قطره چشم مناسب پت برای تمیز کردن چشم گربه شما استفاده می‌شود و چشم او را از گرد و خاک و سایر آلودگی‌ها پاک می‌کند.

قطره گوش گربه

قطره گوش برای تمیز و ضدعفونی کردن مجرای گوش گربه مناسب است. همچنین عفونت و بوی نامطبوع جرم‌ها را از بین می‌برد.

پرز گیر موی گربه

پرزگیر مو وسیله‌ای است که بسیار پرکاربرد بوده و برای جمع کردن مو از روی مبل، فرش و لباس استفاده می‌شود. در واقع این وسیله برای تامین بهداشت محیطی که گربه در آن زندگی می‌کند اهمیت دارد.

قیمت لوازم بهداشتی گربه

با توجه به تنوع بالای وسایل بهداشتی گربه، تعیین یک بازه قیمت برای آن‌ها کار آسانی نیست و بهتر است به عواملی توجه شود که روی قیمت این محصولات اثرگذار است. نوع محصول، برند، حجم و وزن، تکنولوژی ساخت و تناسب عرضه و تقاضا را می‌توان از جمله عوامل تاثیرگذار بر قیمت لوازم بهداشتی گربه دانست.

خرید لوازم بهداشتی گربه

انتخاب محصولات بهداشتی مناسب گربه و خرید آن‌ها، از بین این همه گزینه متنوع دردسر بزرگی خواهد بود مگر اینکه خرید یک جا و آنلاین باشد و چه جایی بهتر از تنها بازار آنلاین محصولات حیوانات خانگی ایران یعنی سلوری؟ خرید لوازم بهداشتی گربه هیچ وقت به این راحتی نبوده است. پت شاپ‌های فعال در سلوری تنوع گسترده‌ای از محصولات بهداشتی پت را با ضمانت اصالت و کیفیت به شما ارائه می‌دهند. پس بدون معطلی هر آنچه برای تامین بهداشت گربه خود نیاز دارید را از سلوری سفارش دهید تا در سریع‌ترین زمان به دست شما برسد.

سوالات متداول
ضروری ترین لوازم بهداشتی گربه کدامند؟
هر چند وقت یک‌بار باید گربه‌ام را مرتب و تمیز کنم؟
چگونه می توانم از تشکیل گلوله‌های مو در بدن گربه‌ام جلوگیری کنم؟
محصول موجود
242,000 تومان
+
محصول موجود
242,000 تومان
+
محصول موجود
130,800 تومان
+
محصول موجود
79,000 تومان
+
محصول موجود
149,000 تومان
+
محصول موجود
49,050 تومان
+
محصول موجود
4,781,830 تومان
+
محصول موجود
111,000 تومان
+
محصول موجود
327,000 تومان
+
محصول موجود
100,000 تومان
+
محصول موجود
130,800 تومان
+
رنگآبی
محصول موجود
92,000 تومان
+
محصول موجود
110,000 تومان
+
محصول موجود
199,000 تومان
+
خمیر دندان آنزیمی سگ و گربه پرسا وزن 100 گرم
تخفیف تا 10%
محصول موجود
58,000 تومان 52,000 تومان
+
محصول موجود
316,000 تومان
+
رنگنارنجی
محصول موجود
261,600 تومان
+
محصول موجود
179,850 تومان
+
نمایش 20 محصول دیگر