در سلوری یک محصول، چند فروشنده داره

قطره گوش گربه و سگ


قطره برای عفونت گوش گربه و سگ

از رایج‌ترین بیماری‌هایی که در بین حیوانات خانگی مشترک است، عفونت گوش بوده و قطره گوش سگ و گربه برای جلوگیری و همچنین درمان این عفونت توسط دامپزشک تجویز می‌شود. درصورت استفاده مداوم از قطره گوش برای سگ و گربه، جرم‌های تشکیل شده و همچنین بوی بد حاصل از آن از بین خواهد رفت. از ویژگی‌های دیگر قطره برای عفونت گوش گربه و سگ، استفاده آسان این محصول برای کنترل ترشحات گوش و بهبود شنوایی پت شماست. همچنین قطره چکانی برای استفاده راحت‌تر قطره برای گوش سگ و گربه در آن تعبیه شده است.

از کجا بفهمیم گوش حیوان خانگی ما دچار عفونت شده است؟

اگر گوش سگ یا گربه شما سالم باشد، کاملا خشک و تمیز بوده و طبیعی است که تعداد کمی از باکتری‌های میکروسکوپی در مجاری خارجی گوش حیوان وجود داشته باشد. درصورتی که میکروب‌ها از یک حدی بیشتر باشند، باعث عفونت گوش می‌شود و اینجاست که وجود قطره گوش گربه و سگ اهمیت پیدا می‌کند. از علائم عفونت می‌توان به خاراندن گوش، تکان دادن سر، بوی بد، احساس درد در گوش و خارج شدن عفونت اشاره کرد.

طریقه استفاده از قطره عفونت گوش گربه و سگ به چه صورت است؟

استفاده از قطره گوش سگ و گربه به این صورت است که باید سر حیوان کاملا ثابت باشد و سپس 2 تا 3 قطره داخل مجرای گوش او چکانده شود، تا به عمق کانال گوش برسد؛ درصورت تکان دادن سر، محلول خارج خواهد شد. قطره گوش گربه و سگ را می‌توانید بر روی یک فیتیله از جنس کتان نیز بریزید و داخل گوش را با آن تمیز کنید. حواستان باشد که قطره عفونت گوش گربه و سگ را با گوش پاک‌کن و اجسام خیلی بلند و تیز استفاده نکنید.

قیمت قطره عفونت گوش سگ و گربه

قیمت قطره گوش برای گربه و سگ به عوامل مختلفی مثل حجم آن، خارجی یا داخلی بودن، برند و تاریخ مصرف آن بستگی دارد و شما با توجه به نیاز حیوان خانگی خود باید اقدام به تهیه آن کنید. همچنین خرید قطره گوش سگ و گربه بهتر است با مشورت دامپزشک مربوطه انجام شود.

خرید قطره عفونت گوش سگ و گربه

از  آنجایی که قطره گوش سگ و گربه در برندهای مختلفی در بازار موجود است، برای سهولت در خرید بهتر است تا از خرید آنلاین استفاده کنید و با مقایسه برندهای مختلف باهم با توجه به نیاز خود، خریدی مناسب داشته باشید. بازار پت شاپ آنلاین سلوری بهترین گزینه برای این کار است، به این خاطر که مجموعه‌ای از معتبرترین آنلاین شاپ‌های پت خانگی است و شما می‌توانید قطره تمیز کننده گوش گربه و سگ و همچنین تمام مایحتاج مورد نیاز پت خود را از این طریق تهیه کنید. تنها کافی‌ست تا با اطلاعات اولیه خود یک حساب کاربری ایجاد کرده و سپس خریدی به صرفه و راحت را تجربه کنید. 

هیچ محصولی در این بخش وجود ندارد