در سلوری یک محصول، چند فروشنده داره

زیر انداز و پد بهداشتی سگ و گربه


پد زیر انداز دستشویی سگ و گربه

پد زیر انداز بهداشتی سگ و گربه به حیوانات خانگی کمک می‌کند که در جای مشخص شده دفع ادرار یا مدفوع خود را انجام دهند. پد بهداشتی گربه و سگ از چندین لایه تشکیل شده و جذب بالایی دارد. این پدها همچنین در خودرو نیز می‌توانند استفاده شوند. هنگام استفاده از  پد دستشویی سگ و گربه باید توجه داشته باشید که برای جلوگیری از بوی بد، باید پدها به موقع تعویض شوند. همچنین برای پت شما خوشایند نیست که پد بهداشتی او مرطوب بوده و یا بوی بدی بدهد. این امکان نیز وجود دارد  که بیش از حد پر شدن پد دستشویی گربه و سگ سبب انتقال آلودگی و بیماری، هم برای حیوان و هم صاحب او بشود. زیر انداز بهداشتی گربه و سگ در سایزهای مختلفی در بازار موجود است و شما می‌توانید با توجه به اندازه حیوان خانگی خود، سایزی مناسب او تهیه کنید.

قیمت پد زیر انداز بهداشتی سگ و گربه

 آنچه که بر قیمت پد بهداشتی سگ و گربه تاثیرگذار است، سایز، کیفیت پد، برند و داخلی یا خارجی بودن آن است و شما با توجه به نیازی که حیوان خانگی‌تان دارد، باید پدی مناسب او بخرید.

 خرید پد زیر انداز بهداشتی سگ و گربه از بازار آنلاین سلوری

برای خرید زیر انداز بهداشتی سگ و گربه بهترین راه فروشگاه آنلاین است. به این علت که هم از اتلاف وقت جلوگیری می‌کند و هم دست شما برای انتخاب بازتر است. بازار پت شاپ آنلاین سلوری بهترین و کاملترین مرکز خرید آنلاین حیوانات خانگی بوده و شما علاوه بر خرید پد بهداشتی سگ و گربه خود می‌توانید هرآنچه که موردنیاز حیوان خانگی‌تان است را تهیه کنید، تنها کافی‌ست تا یک حساب کاربری با استفاده از اطلاعات اولیه خود باز کرده و خریدی آسان و به صرفه را در هر زمان از شبانه‌روز انجام دهید. 

محصول موجود
327,000 تومان
+
محصول موجود
94,470 تومان
+
محصول موجود
89,000 تومان
+
محصول موجود
79,000 تومان
+
1
اتمام موجودی
370,600 تومان
اتمام موجودی
348,800 تومان