در سلوری یک محصول، چند فروشنده داره

لوازم بهداشتی پرنده

پرندگان هم مانند دیگر حیوانات خانگی، برای سلامتی و شادابی نیاز به لوازمی دارند. تهیه لوازم بهداشتی پرندگان همچنین باعث افزایش طول عمر آنها خواهد شد. اغلب صاحبان پرنده روش درست نظافت پرندگان را نمی‌دانند. پس اگر پرنده دارید، حتما این مطلب را بخوانید تا درمورد انواع این لوازم بهداشتی بیشتر بدانید.

انواع لوازم بهداشتی پرنده

انواع لوازم بهداشتی پرندگان شامل ناخن گیر، قیچی، شامپو، حوله نرم، ظرف مناسب برای حمام، شامپوی مخصوص و اسپری حمام می‌شود.

قیمت لوازم بهداشتی پرنده

قیمت وسایل بهداشتی پرنده با توجه به کیفیت، داخلی یا خارجی بودن محصول و حجم و اندازه آن تعیین می‌شود و شما با توجه به نیاز و نژاد پرنده خود باید اقدام به خرید محصول موردنظر کنید.

 خرید لوازم بهداشتی پرندگان از بازار آنلاین سلوری

از آنجایی که پرندگان جزو حیوانات خانگی حساس‌تری نسبت به سگ و گربه هستند، بهتر است تا در خرید وسایل بهداشتی پرندگان نیز حساسیت بیشتری به خرج دهید و لوازم مورد نیاز این پت خانگی را از جایی تهیه کنید که از تنوع و کیفیت آن نیز مطمئن باشید. بازار پت شاپ آنلاین سلوری بزرگترین و کاملترین فروشگاه آنلاین محصولات حیوانات خانگی است و شما می‌توانید با مقایسه محصولات باهم بهترین خرید را بدون اتلاف وقت و در هر ساعت از شبانه روز انجام دهید. 

محصول موجود
430,000 تومان
+
محصول موجود
82,000 تومان
+
اسپری ضد شپش تابرنیل Tabernil حجم 400 میلی لیتر
تخفیف تا 9%
محصول موجود
550,000 تومان 500,000 تومان
+
محصول موجود
58,315 تومان
+
رنگقرمز
محصول موجود
75,810 تومان
+
محصول موجود
70,850 تومان
+
رنگزرشکی
اتمام موجودی
272,500 تومان
اتمام موجودی
288,850 تومان