در سلوری یک محصول، چند فروشنده داره

ظرف خاک گربه

ظرف دستشویی و خاک گربه

یکی از اقدامات موردنیاز برای گربه خانگی، تهیه یک وسیله مناسب برای دستشویی گربه است. جای مناسب برای توالت گربه، هم برای سلامت خود پت مهم بوده و هم باعث تمیزتر نگه داشتن خانه شما به عنوان صاحب او می‌شود. انواع توالت گربه در بازار موجود است و شما با توجه به شرایط حیوان خانگی خود باید اقدام به خرید آن کنید. در ادامه درمورد انواع آن توضیح می‌دهیم.

انواع توالت گربه

ظرف خاک گربه یکی از انواع توالت مخصوص گربه است و از آنجایی که گربه به طور غریزی در خاک دستشویی می‌کند، نیازی به آموزش ندارد. شاید افرادی که دارای خانه حیاط دار هستند، فکر کنند که نیازی به خرید ظرف خاک گربه نداشته باشند، درصورتی که باید بدانید که دستشویی کردن در خاک باغچه علاوه‌بر به هم ریختگی، ممکن است سبب انتقال انواع بیماری و انگل شود.

ظرف خاک گربه باید مناسب با جثه گربه شما باشد، به این خاطر که زیادی کوچک بودن آن باعث کثیف کاری خواهد شد. همچنین باید به ارتفاع آن هم توجه کنید. جنس ظرف نیز باید محکم و قابل شستشو باشد. اکثر این ظرف‌ها پلاستیکی و سبک هستند، اما باید حواستان باشد که در خرید ظرف دستشویی گربه دقت کنید تا علاوه بر مقاوم بودن پلاستیک آن، تحمل وزن حیوان خانگی شما را داشته باشد. به طور کلی ظرف دستشویی گربه در دو نوع بدون سقف و سقف دار موجود است که در ادامه درمورد هر کدام بیشتر می‌گوییم.

توالت گربه بدون سقف رایج‌ترین نوع و ارزانترین مدل است که شامل یک ظرف ساده پلاستیکی با دیواره بوده و تجهیزات خاصی ندارد و فقط کافی‌ست که در آن خاک بریزید. خرید ظرف خاک گربه معمولی این ایراد را دارد که ممکن است بوی ادرار و مدفوع پخش شود، همچنین گرد و غبار خاک را در خانه پخش می‌کند. البته اگر قصد دارید آن را در بالکن و یا حیاط خانه قرار دهید، مشکل خاصی نخواهید داشت.

قیمت ظرف خاک گربه سقف دار نسبت به نوع معمولی بیشتر است، اما مزایای بهتری دارد. مدل توالت سقف دار یک درب تاشو دارد که گربه با کمی فشار می‌تواند به راحتی داخل آن رفته و از آن بیرون بیاید. همچنین وجود فیلتر بر روی سقف آن باعث شده تا تهویه هوا انجام شود و از بوی بد جلوگیری کرده و باعث پخش شدن گرد و خاک نمی‌شود. این نوع توالت برای قرار دادن در محیط داخلی مناسب است. البته باید بدانید که امکان دارد گربه شما به مدل سقف دار نسبت به مدل بدون سقف دیرتر عادت کند، همچنین نیاز است که خاک آن زودتر تعویض شود، چون محیط آن بسته است و زودتر بو می‎گیرد.

 توالت اتوماتیک گربه

اگر خرید ظرف خاک گربه معمولی به علت تمیز کردن آن برای شما مشکل است، می‌توانید توالت گربه اتوماتیک تهیه کنید. این نوع از ظرف خاک گربه، یک الک دارد که در زیر خاک قرار گرفته و پس از هر بار دستشویی کردن گربه، با فشار دادن یک اهرم خاک را غربال کرده، آثار ادرار و مدفوع را در یک محفظه می‌ریزد و شما تنها کافی‌ست تا آن را دور بریزید. اگر قیمت ظرف دستشویی گربه برایتان مهم نیست، تهیه این نوع از توالت گربه به شما پیشنهاد می‌شود.

 قیمت توالت گربه

همانطور که گفته شد مدل‌های مختلفی از توالت گربه این روزها در بازار موجود است که تنوع بسیاری داشته و قیمت آن با توجه به جنس، کیفیت و مزایایی که دارد متغیر است و شما با توجه به شرایط خود و گربه خانگیتان باید نوعی از آن را تهیه کنید که بیشترین کارایی را برایتان داشته باشد. 

 خرید توالت گربه از بازار آنلاین سلوری

خرید ظرف دستشویی مناسب برای گربه به علت تنوعی که گفته شد کمی سخت و تصمیم گیری برای تهیه آن مشکل است، به این خاطر که بهتر است مدل‌های مختلف را در کنار هم ببینید تا بتوانید با مقایسه آنها بهترین تصمیم‌گیری را انجام دهید و چه جایی می‌تواند بهتر از یک بازار آنلاین و معتبر باشد! بازار پت شاپ آنلاین سلوری بزرگترین و کاملترین مجموعه فروشگاه‌های آنلاین در زمینه حیوانات خانگی است و شما می‌توانید تمام خریدهای پت خانگی خود را در هر زمان که بخواهید انجام دهید، همچنین با مقایسه مدل‌ها و برندهای مختلف با هم بهترین خرید را داشته باشید. 

محصول موجود
316,000 تومان
+
رنگنارنجی
محصول موجود
550,000 تومان
+
محصول موجود
457,800 تومان
+
رنگنارنجی
اتمام موجودی
724,850 تومان