در سلوری یک محصول، چند فروشنده داره

پرز گیر مو سگ و گربه

یکی از مشکلاتی که نگهداری حیوانات خانگی مثل سگ و گربه دارد، ریزش موی آن‌ها بر روی فرش، مبلمان و حتی لباس است. این موها به‌سادگی و حتی با جاروی برقی هم جمع نمی‌شوند. به این علت که با موی انسان متفاوت است و حالت چسبندگی بیشتری دارد. همچنین خیلی از افراد هستند که به موی حیوانات آلرژی دارند و حتما باید اقدام به تهیه یک دستگاه مناسب کنند. بهترین راه حل، استفاده از پرزگیر گربه و سگ بوده و انواع آن در بازار آنلاین سلوری موجود است که در مورد آن توضیح خواهیم داد.

انواع پرزگیر سگ و گربه

پرزگیر موی سگ و گربه در انواع مختلفی تولید می‌شود. این مدل‌ها شامل رولی، غلطکی، برقی و دستکش است. تمامی این محصولات برای جمع کردن پرز و موی ریخته شده حیوانات بر روی انواع سطوح بوده و هر کدام براساس قابلیت‌های متفاوتی که دارند در قیمت‌های مختلفی قابل تهیه هستند. در ادامه به معرفی پرطرفدارترین‌ها می‌پردازیم.

پرزگیر موی برقی گربه و سگ

پرزگیر موی گربه برقی برای خانه، خودرو و هر سطحی که موی پت شما بریزد، قابل استفاده است. همچنین برای حیوانات خانگی دیگر مثل سگ هم قابل استفاده بوده و مزیت آن استفاده آسان و قابل شستشو بودن آن است.

دستکش پرزگیر مو گربه و سگ

دستکش پرزگیر گربه و سگ یگ نوع دستکش مخصوص است که بر روی سطح آن تعداد زیادی شانه‌های سیلیکونی به صورت متراکم وجود دارد و با استفاده از مالش آن بر روی سطحی که مو ریخته، می‌توانید به راحتی آن‌ها را جمع‌آوری کنید. این نوع دستکش‌های پرزگیر گربه و سگ در اندازه‌های مختلف موجود بوده و پس از هر بار استفاده به راحتی می‌توانید دستکش‌ها را بشویید.

پرزگیر موی گربه و سگ غلطکی رولی

پرزگیر موی سگ و گربه به صورت رولی نیز موجود است. در این نوع پرزگیر، ورقه‌های چسبناک تعبیه شده است و شما با غلتاندن آن بر روی سطح موردنظر، می‌‌توانید به راحتی پرز و موها را جمع کنید. نیاز است تا هر دفعه یک پد جدید را بر روی قسمت رولی بچسبانید. البته نوعی از پرزگیر غلطکی نیز وجود دارد که دارای مخزن بوده و پس از پر شدن مخزن می‌توانید آن را خالی کرده و به این صورت دیگر نیازی به تعویض پد جدید نخواهید داشت.

قیمت پرزگیر موی سگ و گربه

انواع مختلفی از پرزگیر گربه و سگ در بازار موجود است و شما با توجه به قابلیت‌هایی که هر کدام از آنها دارند، می‌توانید پرزگیر موردنظر خود را انتخاب و تهیه کنید. همچنین قیمت هر محصول، با توجه به امکاناتی که دارد متغیر است و شما با توجه به نیاز خود باید اقدام به خرید آنها نمایید.

خرید پرزگیر سگ و گربه از بازار آنلاین سلوری

همانطور که گفته شد، این روزها پرزگیر گربه و سگ بسیار متنوع است و شاید انتخاب آن برای شما کار راحتی نباشد، اما نیازی به نگرانی نیست، به این خاطر که شما می‌توانید از بزرگترین بازار آنلاین محصولات خانگی حیوانات دیدن کنید و با خیال راحت و با توجه به نیاز خود خریدی آسان و به صرفه را داشته باشید. در بازار پت شاپ آنلاین سلوری تمامی محصولات مورد نیاز پت شما موجود است و می‌توانید به صورت یکجا تمام آنچه مورد نیاز پت شماست را تهیه کنید.  

سوالات متداول
آیا می توان از پرزگیر مو برای خود حیوانات خانگی استفاده کرد؟
آیا پرزگیرها برای استفاده روی همه سطوح ایمن هستند؟
محصول موجود
79,000 تومان
+
محصول موجود
92,000 تومان
+
محصول موجود
110,000 تومان
+
محصول موجود
199,000 تومان
+
محصول موجود
87,200 تومان
+
رنگسورمه‌ای
محصول موجود
86,000 تومان
+
محصول موجود
174,400 تومان
+
رنگسبز
محصول موجود
87,000 تومان
+
رنگآبی
محصول موجود
239,800 تومان
+
محصول موجود
300,000 تومان
+
رنگصورتی
تاریخ انقضا:
محصول موجود
315,000 تومان
+
رنگتوسی
تاریخ انقضا:
محصول موجود
97,000 تومان
+
تاریخ انقضا:
اتمام موجودی
109,000 تومان