در سلوری یک محصول، چند فروشنده داره

ظرف دستشویی و توالت سگ

برای دفع ادرار و مدفوع سگ، بهترین راه، بردن آن‌ها به خارج از منزل است. اما شاید اینکار همیشه امکان‌پذیر نباشد یا اینکه هوا زیادی سرد بوده و چنین کاری مشکل باشد. به همین دلیل استفاده از توالت مخصوص سگ بهترین گزینه است. اگر شما بتوانید حیوان خانگی خود را به توالت مخصوص خودش عادت دهید، دیگر از این بابت نگرانی نخواهید داشت. در ادامه درمورد انواع توالت سگ و نحوه استفاده از آن بیشتر می‌گوییم.

انواع توالت مخصوص سگ

انواع مختلفی از توالت سگ در بازار موجود است که می‌توانید تهیه کنید. بهتر است برای توالت در گوشه‌ای از خانه جایگاهی درنظر بگیرید، سپس اقدام به آموزش کنید تا حیوان خانگی شما بدون کثیف کاری در توالت مخصوص سگ کار خود را انجام دهد. همچنین توصیه می‌شود تا برای محل دفع ادرار و مدفوع، خاک سگ تهیه کنید و چند وقت یک بار اقدام به تعویض آن نمایید تا از بوی بد و کثیفی جلوگیری شود. در ادامه مدل‌های مختلف توالت مخصوص سگ را توضیح می‌دهیم.

نوعی از توالت مخصوص سگ وجود دارد که با چمن واقعی ساخته شده که حس بودن در طبیعت را به حیوان شما می‌دهد و از آنجایی که حیوانات، بودن در طبیعت را دوست دارند، ممکن است این مدل برای آموزش به او نیز راحت‌تر باشد. البته باید بدانید که این نوع از توالت را باید هر ماه تعویض کنید. اگر نمی‌خواهید هر ماه مجبور به تعویض باشید، خرید توالت سگ با چمن مصنوعی را پیشنهاد می‌کنیم. توالت‌های داخلی با چمن مصنوعی، ظرفی پلاستیکی هستند که چمن مصنوعی در داخل آنها قرار گرفته و شاید به اندازه چمن طبیعی حس خوبی در حیوان ایجاد نکند ولی با آموزش می‌توانید حیوان خود را به دفع ادرار در آن عادت دهید و از مزیت آن نسبت به مدل طبیعی بهره‌مند شوید.

سینی و ظرف دستشویی سگ نیز نوع دیگری از توالت است که با استفاده از آن مخصوصا از سنین پایین‌تر می‌توان سگ را آموزش داد. این سینی‌ها در دو مدل معمولی و لبه‌دار در بازار موجود هستند. مزیت سینی‌های لبه‌دار نسبت به نوع معمولی آن، جلوگیری از پاشیدن قطرات ادرار به بیرون از ظرف دستشویی سگ است.   همچنین از آنجایی که بردن توالت مخصوص سگ به خانه دوست و فامیل یا هر جای دیگر به راحتی امکان‌پذیر نیست، بهتر است تا پد سگ را نیز تهیه کنید تا خیالتان راحت باشد. پدها قابلیت جذب خیلی بالایی دارند و می‌توانند تا 48 ساعت بوی بد را جذب کنند.

توالت اتوماتیک سگ

اگر پرداخت هزینه بیشتر برایتان مشکلی ندارد، می‌توانید با خرید توالت سگ اتوماتیک کار خود را راحت کنید. این نوع توالت به صورت خودکار تمیز می‌شود. همچنین پدهای رولی یک بار مصرف در آن تعبیه شده و پس از هر بار استفاده پد تمیز به صورت اتوماتیک جایگزین خواهد شد.

قیمت توالت سگ

انواع و اقسام مختلفی از توالت سگ در بازار موجود است و شما با توجه به نیاز سگ خود و همچنین هزینه‌ای که می‌توانید بکنید باید اقدام به خرید نمایید. به این علت که قیمت توالت سگ با توجه به ساده یا اتوماتیک بودن و همچنین کاربردهایی که دارد متفاوت است، پس بهتر است با توجه به نیاز حیوان خانگی خود بررسی درستی انجام دهید تا خریدی مناسب و به‌صرفه داشته باشید.

خرید توالت سگ از بازار آنلاین سلوری

همانطور که قبلتر گفته شد انواع مختلفی از توالت سگ در بازار موجود است و شما باید با توجه به نیاز پت خود برای خرید اقدام کنید. شاید بررسی بهترین گزینه برای شما کار سختی باشد، ولی جای نگرانی نیست، به این خاطر که می‌توانید برای خرید راحت‌تر و انتخابی درست از پت شاپ‌های آنلاین کمک بگیرید و چه جایی بهتر از یک مجموعه کامل از پت شاپ‌های معتبر مثل بازار آنلاین سلوری. با سلوری شما می‌توانید علاوه بر مزیت خرید آنلاین، تمام نیازهای پت خود را یکجا تهیه کنید! 

محصول موجود
242,000 تومان
+
رنگزرد
محصول موجود
400,000 تومان
+
رنگآبی